Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2016, 21:22   #2353
Dziku
 
Dziku's Avatar
 
Reputacja: 1 Dziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnieDziku jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cześć wszystkim!

Niestety i mnie starzenie się dopadło, a wraz z nim skończyło się sesjowanie na żywo. Postanowiłem spróbować swoich sił w pisaniu, a to podobno najlepsze do tego miejsce

Głównie mistrzowałem, a z każdą kolejną przygodą uczucia do mechaniki blakły, turlanie kostkami nie jest dla mnie. Liczenie mnie przerastało najwyraźniej, za to cenię sobie dobrą, dynamiczną i ciekawą historie.

A coś o mnie samym? Lubię spędzać czas wolny na dwa różne sposoby. Aktywnie, biegajac, pływając i robiąc inne te męczące i mało przyjemne rzeczy, a oprócz tego jestem graczem, który zawsze znajdzie odrobinę czasu żeby pokarać noobów w BFa czy innego FPSa.

Mam nadzieję, że będe mógł liczyć na szansę w dziale rekrutacji!

Pozdrawiam!
 
Dziku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem