Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2016, 22:15   #192
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Dobra: tak na zakończenie kolejki mam dwie deklaracje, które właśnie mi się przypomniały.

1. Wypijam ekstrakt leczniczy (leczenie lekkich ran) 1k8+1.

2. Skryptuję inspirację (dodatkowe k6 do wyniku testu umiejętności) na wszelkie testy wiedzy, lingwistyki, czaroznawstwa, percepcji oraz rozbrajania urządzeń. W przypadku tych trzech pierwszych nie muszę wydawać punktów. W przypadku dwóch ostatnich chciałbym znać wyniki (jeszcze bez rezultatów) przed wykorzystaniem inspiracji.

3. Jak będziemy podróżować dalej, to Mesmir wysunie się na zwiad, by dostrzec ewentualne zagrożenia czekające na drodze i opracować plan, ew mieć element zaskoczenia w przypadku walki z przeciwnikiem.

4. Z zebranych składników coś stworzyłem. Wyślę Ci to cudo w najbliższym czasie. Koszt przedmiotu to 50sz.
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline