Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 11:29   #6
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Główny wpływ miała na to paskudna pogoda - zima zaatakowała Imperium z całą zawziętością i wszystko wskazywało na to, że dopiero się rozkręca, trzymając krainę w lodowatym uścisku.
Zima w Imperium zaczyna się 18 Kaldezeita, swoją drogą, czyli za dwa dni w grze. Czyli obawiam się, że faktycznie się dopiero rozkręca. Swoją drogą, korzystasz z jakiś zasad zamarzania i efektów ponadprzeciętnego zimna, prawda?

Karta postaci w panelu sesji uzupełniona. W szczegółach (opis) zamieściłem wykres, pokazujący ile mam w danym momencie punktów szczęścia, żywotności i strzał.

e. Mam jeszcze pytanie, w jakiego rodzaju mundury jesteśmy ubrani. Zakładam, że nie landsknechtowskie, zdobne bufiastymi rękawami wystawne stroje w kolorze zieleni i złota, bo w takich strojach raczej poza paradami występuje jedynie BPP, która i tak w bój idzie chmarą. W autorskim dodatku Władca Zimy pamiętam żołnierze nosili po prostu czarne tunik, zdobne prostą geometryczną figurą, rzadziej coś bardziej wyjściowego, więc może pójdźmy typ tropem i uznajmy, że bojowym mundurem naszego oddziału jest np. czarna tunika z trzema poprzecznymi, srebrnymi pasami?
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 11-09-2016 o 11:51.
Fyrskar jest offline