Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 12:39   #12
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
(...) zawsze uważałam, że facet grający kobietą to... no, coś nie tego z nim No ale każdy robi i gra, jak lubi, nie wnikam.
Zgadzam się. Wśród graczy komputerowych moda wśród facetów na granie kobietami jest, ale tam mogę wytłumaczyć to tym, że żeńska pupa na ekranie przed oczami milsza jest dla oka niż męska (przynajmniej dla większości). Może chodzi o to, że awatar postaci jest atrakcyjniejszy, nie wiem. Osobiście nie potrafiłbym grać postać kobiecą. Tak, jak to pisał swego czasu nieodżałowany na forum VIX, jeśli ktoś gra postacią nie pasującą do niego samego, to zazwyczaj wychodzi z tego, cyt.: "kicz, lipa taka jakich mało, bo nie da się faktycznie udawać kogoś kim się nie jest w rzeczywistości". Osobiście uważam, że dobre pióro potrafi to ukryć, ale nawet wtedy, nie jest to zasadą.
 
Fyrskar jest offline