Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 15:17   #198
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Dobra panocki, trochę się spóźniłem z tym postem, bo oglądałem filmy do późna, a później nie miałem sił, ale postaram się unikać poślizgów w następnych kolejkach. Tym razem proszę o krótkie posty (mogą być nawet na kilka linijek, byle tylko coś wnosiły do rozgrywki), bo i czasu na odpis chcę dać mniej (czyt. 72h). Będziemy utrzymywać to tempo do chwili dotarcia do Endhome, a więc pewnie przez jeszcze dwie kolejki (później pewnie też je utrzymamy, ale chcę wprowadzać od czasu do czasu downtime'y, które będą znacznie dłuższe).

Wena mi wróciła, ochota do prowadzenia również, a więc chciałbym wtłoczyć trochę pary do tej sesji i skupić się bardziej na zabawie, aniżeli pisaniu postów z rozmachem. Liczę pod tym względem na waszą współpracę, więc chwytajta pióro w łapska i piszta co wam na serce przyjdzie.

Czas na odpis do środy, do godziny 15.

P.S.
Dwie sprawy:
Wszelkie deklaracje mogą być zawarte w postach (np. Darriel ruszył w stronę pobojowiska, aby je przeszukać) lub w komentarzach, a później w postach uwzględnicie wynik owej deklaracji, kiedy już wam odpowiem - czyli taki standard u mnie na sesji.
Druga sprawa, ważniejsza od poprzedniej - Nami szuka chętnego gracza na sesję do Pathfindera. Na potrzeby owej sesji stworzyła swój własny setting - Piekło, które jest jednym z bardziej oryginalnych światów Fantasy jakie wiedziałem, bo tam nie wszystko jest tym, czym się wydaje być. Bardzo polecam. Jest to jej druga sesja PFa, będąca kontynuacją poprzedniej, w której brałem udział i się świetnie bawiłem.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 11-09-2016 o 15:30.
Warlock jest offline