Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 16:20   #200
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
TomBurgle już deklarował, że dokładnie przeszukuje trupy. Oto co znalazł (i co wy mogliście znaleźć przeszukując trupy - czyli do podziału, bo uznaję, że nikt się nie przygląda jak Mitabu swobodnie rabuje):

Nikt nie przeżył. Ciał napastników nie ma, a większość trupów została dodatkowo pokaleczona, a część ciał jest zmiażdżona. Przeszukując ciała pokonanych znajdujecie miecze, strzaskane tarcze, włócznie, a na dwóch zabitych są nietknięte napierśniki i do tego w waszym rozmiarze. Obok jednego z trupów, który nosił bardziej okazałą zbroję od reszty, leży długi miecz najwyższej jakości.

Większość znalezionych na trupach zbroi jest poniszczona (z wyjątkiem wyżej wymienionych). Znajdziecie też tuzin nadających się do naprawy kolczug, jeśli zechcecie je ze sobą zabrać, ale cała reszta obrońców nafaszerowana jest strzałami, zmiażdżona przez głazy i inne wielkie przedmioty oraz dodatkowo pokaleczona, a w okolicy nie widać sprawcy. Pozostały tylko ślady, które wskazują na obecność wielkich humanoidów oraz istot waszej postury (Darriel może wam to przekazać, choć nie trzeba być tu orłem, aby się poznać na takich śladach). Teren mocno pagórkowaty, aczkolwiek nie jest wiadome w jaki sposób udało się napastnikom zaskoczyć zbrojną karawanę.

Jeszcze wiele informacji możecie uzyskać za pomocą deklaracji, więc czekam za kolejnymi

@Kerm

Owe rumaki to ciężkie konie, wyszkolone do walki i odziane w pancerze z insygniami.

Ech, przydałaby się tu jakaś high-level wyrocznia, wiele by wyjaśniła. Mam tu taką, dobrze ukrytą, ale przepowiedziała mi, że kiedyś udacie się do niej po radę.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline