Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 17:05   #22
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak, wiem, że to nie ufo, taki żarcik miał być ^^. No a skoro twierdzisz, że macie kapaliny, to nie ma sprawy - ja nie jestem biegła w takich rzeczach i pod tym względem to też będzie pewne wyzwanie dla mnie, więc gdybym walnęła gdzieś jakiegoś przeogromniastego babola odnośnie wojskowości, czy właśnie umundurowania, to mnie poprawiaj proszę. Co prawda staram się robić research, ale nie jestem alfą i omegą. Zawsze też można się czegoś nowego i ciekawego nauczyć, więc nie ma źle
Przepraszam, jeśli uwaga cię ubodła. Osobiście na przykład, nie mam zbyt dużego pojęcia o współczesnej wojskowości i uzbrojeniu, więc na pewno zrobiłbym w tej kwestii pełno baboli. Jeśli chodzi o kapaliny, to wydają się najsensowniejszym dla nas rodzajem hełmu, ale może ktoś ma inną propozycję, czy też któryś członek oddziału obszedł regulamin i używa innego/lepszego hełmu.
 
Fyrskar jest offline