Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 17:17   #24
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Przepraszam, jeśli uwaga cię ubodła.
Daj spokój, nawet o tym w ten sposób nie pomyślałam Wychodzę z założenia, że mądrzejszych w danym temacie się słucha, a nie dyskutuje próbując przeforsować swoje "mądrości" i wyjść na idiotę Wojsko (zwłaszcza to średniowieczne) to nie moja działka, zatem fajnie, że jest ktoś, kto może coś podpowiedzieć. To się ceni , choć oczywiście swoje risercze robić będę nadal

Jak zauważyliście, nie byłam w opisach umundurowania zbyt rozwiązła, więc każdy ma możliwość dokładniejszego opisu tego w swoich postach.

Cytat:
Napisał Kerm Zobacz post
To może jeszcze się dowiemy, co nam wojsko dało w jako ekwipunek?
Zapas jedzenia na dwa dni (w razie, gdyby coś), namioty jednoosobowe + rzeczy do spania, typu dodatkowe koce itd. (również w razie, gdyby coś), obrok, trochę pieniędzy i to w zasadzie wszystko. Teoretycznie codziennie zjeżdżacie do Enzesberga po służbie, ale w końcu musi się trafić niecodzienna sytuacja
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.

Ostatnio edytowane przez Layla : 11-09-2016 o 17:20.
Layla jest offline