Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2016, 19:52   #244
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mógł schować to gdzie indziej
To już robię tylko dlatego, żebyście mogli przenieść swoje sprzeczki z komentarzy w bardziej nadające się do tego miejsce. Kto nie deklarował, że czegoś przeszukuje to oczywiście ma mniejsze szanse, że coś dla siebie znajdzie. Dla mnie jest to coś oczywistego.

Pisałem też publicznie w komentarzach o znalezionych łupach, mimo iż w przypadku Mesmira wcale tego nie musiałem czynić, bo nie sądziłem, że dojdzie do sprzeczki. Większość znalezionych towarów ma większy użytek dla postaci walczących fizycznie (nie-magią), ale to nie znaczy, że utrzymana będzie taka reguła przez większość sesji, bo np. z czarodziejskiej wieży najbardziej obłowione wyjdą postacie posługujące się magią. Tak to funkcjonuje u mnie.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline