Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2016, 21:53   #44
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Corrick Zobacz post
Cytat:
Napisał Eleishar Zobacz post
Malkavy wbrew obiegowej opinii należą do najtrudniejszych do odgrywania wampirów.
To zależy od rodzaju zaburzenia Wystarczy wybrać podobne do swojego i... o, mleczyk... <ssie kciuka>
Corrick gorąco polecam clanbook Malkavian
I zgadzam się z Eleisharem. Niezwykle łatwo spłycić głębię ich zaburzeń i zrobić z Malkawianina parodię tego czym jest w istocie.
Ja sam zwykle wybieram zaburzenia które są zarówno wadą jak i zaletą. Jak na przykład obsesyjna dokładność czy paranoja. Ssanie kciuka jest (mam nadzieję, że Cię Corricku nie urażę za bardzo) po prostu upierdliwe. Już ciekawsze mogą być halucynacje (w połączeniu z nadwrażliwością stają się wręcz zalążkiem sesji samym w sobie).

Pomarudziłem a Ty i tak jesteś MG (znaczy będziesz) i to twoja wersja Malkavian się liczy... ale jak zrobisz z nich błaznów to nigdy Ci nie wybaczę
 
Googolplex jest offline