Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2007, 18:26   #12
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
No ładnie, ledwo zaczęliśmy, a wy już się kłócicie Co będzie dalej?
Za komplementy (poziom wazeliny przeszedł moje oczekiwania :P) dziękuję bardzo, pomogły mi pozbyć się mojego złego humoru przed historią. Teraz jeszcze w poniedziałek łacina, więc coś wam dziś napiszę, a potem znów ulotnię się na trzy dni.
Jeszcze za dwa tygodnie ustne mi zostały, ale to przemilczmy.
Szczerze mówiąc szlag mnie trafia, jestem dopiero na półmetku matury a tu już wszyscy skończyli ><
A i Tsumanu do raportu - co ta nieestetyczna notatka w nawiasie w sesji robi? Takie rzeczy zgłasza się tu. A sam pomysł telefonu mi się podoba, podejrzewam, że wykorzystam go dobrze (proponuję na gg, powiedź kiedy cię można złapać to się zGGadamy)
Judeau ja muzykę już od początku chciałam tu wrzucać, ale ze stresu moje myślenie powoli się wyłącza. (Każdy tak ma, czy tylko ja jestem ofiarą mojego ja?) Co więcej, tutaj jest możliwość wstawienia muzyki bezpośrednio na forum. Niestety okazuje się, że widocznie moje mp3 nie do końca spełniają standardu LI i nie działają jak powinny (co mnie chciało wczoraj do szału doprowadzić >< próbę generalną robiłam a tu nic ). Zgłoszę adminowi, a na razie będziesz musiał się zadowolić linkiem zewnętrznym.

EDIT1: Napisałam, dodałam muzykę cieszcie się
EDIT2:
Tsumanu, jak się zgłosisz to i twój wątek pociągnę. Wiesz, to co wyżej.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 17-05-2007 o 20:55.
Latilen jest offline