Wątek: KotOR: TNA 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2016, 14:43   #124
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Icariusa chciałbym wszem i wobec przeprosić - rzeczywiście szybko zasiadł do posta i chwała mu za to, winę ponoszę w jego wypadku tylko i wyłącznie ja.

Natomiast co do reszty - to, że w piątek wieczorem do mnie napiszecie licząc na dialog, to trochę za późno. Tak jak w tym tygodniu się stało, nie było mnie przy kompie cały pt i całą sobotę. Proszę uprzejmie o wcześniejszą reakcję, tak w środę, czy czwartek najpóźniej. Wiem, że zdarzają się różne sytuacje, ale starajmy się unikać pisania(dialogów) na ostatni moment.

Termin ponownie do piątku, w niedzielę mój post, a Tobie Icarius właśnie odpisuję
 
__________________
Show me again... The power of the darkness... And I'll let nothing stand in our way.
Turin Turambar jest offline