Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2016, 20:02   #24
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Pytanie i propozycja:

Zastanawiałam się czy może ktoś się czuje pokrzywdzony a propos g-doca? Zazwyczaj musicie się sami dogadywać, kto wrzuca, a to też może być nie fair jeśli robi to ciągle ta sama osoba, ponieważ praca jest wspólna.

Moja propozycja: W każdej kolejce (czyli pewnie tygodniu) doca wrzuca kto inny (chyba, że ktoś wgl nie chce mieć z nim nic wspólnego).
Wrzucający doca musi jednak dać tytuł posta, aby już na wstępie było oczywiste, że to praca wspólna a nie samodzielna.
Oczywiście wrzucenie doca nie usprawiedliwia nie pisania nic od siebie.

Przykład: W tej kolejce doca wrzuci Hazard, w następnem Kerm, potem Asderuki i Warlock, a potem znowu Hazard, Kerm itd.

Chcielibyście z góry ustaloną taką sytuację czy jednak jest wam to obojętne i nie potrzebnie nad tym myślałam?
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline