Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2016, 22:46   #2356
Magus
 
Reputacja: 1 Magus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnieMagus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wink

Witam wszystkich !
Nazywam się Maciek i pochodzę z Warszawy. Na to forum trafiłem przypadkiem , lecz od razu postanowiłem się tu zarejestrować. Dużo by wymieniać ale moimi największymi pasjami jest :
- Fantastyka , ( szczególnie Warhammer do którego z którym łączy mni stara lecz dalej nie gasnącą fascynacja) , dark fantasy , ulubione rasy to leśne elfy , skaveni i krasnoludy chaosu
- Historia , czytam o prawie wszystkich okresach szczególnie o wczesnym średniowieczu , wojnach napoleońskich oraz wszelkie tematy związane z polityką lub prowadzeniem kampanii wojennych
- Gry Strategiczne - co tu dużo mówić Napoleon Total War , Europa Universalis , Szachy , Warhammer Fantasy Batlles , Ogniem i Mieczem , Neursohima Hex

Z bardziej przyziemnych spraw , jestem fanem westernów , mam całkiem sporą wiedze o kosmosie , słucham Metalu i Kaczmarskiego , popijam wszystko zimnym mlekiem ( kanapki też ) , poza książkami czytam też komiksy , jestem fanboyem DC. Jeszcze jedno , bardzo się rozpisuje
 
Magus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem