Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2016, 15:59   #81
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
A wracając do tematu. A przynajmniej jednego z tematów. To sam nie wiem kto w zakresie testu na ogładę miał rację: Eryk czy Ulli. Z jednej strony dobrze jest wiedzieć o czym postać chce plotkować (Ulli +), ale z drugiej strony zdarza się, że sam gracz nie wie na tyle dużo o realiach i wówczas przydaje się ten autopilot, bo postać taką wiedzę ma (Eryk +). Poza tym przynajmniej w życiu rozróżniam wypytywanie o coś, rozpytywanie ogólne i plotkowanie. To zupełnie różne czynności. Oczywiście jak ktoś odpowiednio dobrze wypytuje to może przyimitować plotkowanie...
Ty nie rozumiesz, że Ulli kłamie, wypisując rzeczy których ja nie powiedziałem i przekręcając moje słowa. Przeczytaj sobie całą dyskusję i to co on mi napisał w profilu...
Ja wszystko wyjaśniłem u niego w profilu w notce, żeby właśnie potem nie było takich sytuacji jak tutaj, że on pisze coś niezgodne z prawdą. Linki nawet dałem.

Ja nie mówiłem, że rzucasz na plotkowanie i koniec. To logiczne że trzeba powiedzieć czego się chce dowiedzieć, ułatwić pracę mistrzowi. Chodziło o coś innego i Ulli od tamtej pory wymyśla na mój temat kłamstwa. A zaczęło się od dyskusji w starych komentarzach do sesji Astariusa.
Zawsze plotkując czegoś chcesz się dowiedzieć, zapytać o to co się dzieje, czy są jakieś zadania do zrobienia, albo o coś konkretnego.
To co napisałeś mówi samo za siebie. Przecież jak plotkujesz, to w określonym celu, bo bez tego to nie ma sensu. W takim wypadku możesz dowiedzieć się o wszystkim, mistrz ci może powiedzieć o pogodzie, o tym, że stara Berta dolewa do mleka wody, a szewc Gurtan podkleja buty końskim łajnem. A jak masz kontekst danej sprawy to plotkujesz konkretnie o czymś przecież

Cytat:
Po pierwsze, Eryku, w którym miejscu dostałeś warna? Dostałeś słowne ostrzeżenie - tylko od Ciebie zależy, czy przejdziemy dalej do warnów.
Mam na PW ostrzeżenie, więc uznałem że to ostrzeżenie. Ale to nieważne, bo widzę, że zaczynaniem nie osaczać już. Teraz Kerm mi wykasował notkę o Lyal, zaraz pewnie wykasuje o Ullim i dostanę bana z wymyślonego przez was powodu. Także obojętnie czy jeden z was gra dobrego glinę czy nie. Wiadomo że jesteście z jednej komendy.
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 16-09-2016 o 16:01.
Eryk jest offline