Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2016, 16:40   #42
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Eryku, chyba nie rozumiesz, że temat nie nazywa się "wylewanie żali Eryka" tylko "Nie tu, to tam, czyli o tym, co czyni LastInn wyjątkowym.".

Prawo do wyrażania opinii nie jest równoznaczne z brakiem konsekwencji. Jak pewnie zauważyłeś, wiele osób się z Tobą nie zgadza, a moderacja to ludzie, którzy na forum są już od 8-9 lat, więc może po prostu działają szybko i prewencyjnie, bo nie chcą widzieć "kolejnego użytkownika X" na forum (jakiś gagatek na bank się tutaj przewinął, za duże forum, za dużo dyskusji z podziałem zdań).

Taka zła Mira może po prostu jest tutaj, żeby się bawić? Taki Kerm może nie bierze udziału w co drugiej sesji (takie odniosłam wrażenie, sorry ) żeby klepać reputację, tylko... wiesz... lubi grać w sesje pbf.

Coraz bardziej lubię to forum, nie sarkastycznie, bo na razie widzę objawy sprawności wśród moderacji, a nie samozachwytu nad własnym statusem i wyższością nad plebejskim użytkownikiem. Technicznie może nie jest tak dobrze, jak mogłoby być (i z tego co wyczytałam, wina leży po stronie nieaktywnego właściciela forum), ale merytorycznie: miód.
 
kinkubus jest offline