Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2016, 17:05   #45
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Wróciłam na forum po paru latach przerwy z rekrutacją do Młotka i choć zupełnie negatywnie się nastawiałam (odnośnie odbioru rekrutacji), to znaleźli się gracze, którzy dali mi ponownie szansę i tak sobie gramy do teraz (i nawet drugą sesję rozkręciłam, ha! ). Ogólnie cieszę się bardzo, że LI jeszcze funkcjonuje i choć pamiętam je z trochę innym dizajnem (ahh, memories), to teraz jest dużo lepiej. Ludzie są bardzo pomocni i nawet jak mają tutaj długi staż albo dużo reputacji, to nie zadzierają nosa, a wręcz odwrotnie - starają się pomóc i podsunąć dobre rozwiązania (np. Kerm, Nami, czy corax).

Generalnie mimo jednego przykrego incydentu zamierzam tutaj zostać na stałe (chyba że życie wykręci mi jakąś niespodziankę), bo tak naprawdę to chyba jedyne tak prężnie działające pbf-owe okno na rpgowy świat. W realu nie mam już z kim grać, bo moi znajomi dawno porzucili rpg na rzecz 'real life', w którym musisz ogarniać pracę, dom, dzieci i milion różnych innych rzeczy, więc taki odskok od rzeczywistości jak LI jest dla mnie jak najbardziej na plus . Na tę chwilę jest fajnie, po prostu.

Long live LI
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.
Layla jest offline