Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2016, 19:28   #86
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
Nie wiem, gdzie są te całe bombowce-objazdowce. Jedynego minusa jakiego dostałem, przez cały pobyt na forum, to od człowieka który dobitnie przegrał ze mną dyskusję merytoryczną... Jakoś nie znam przypadku gdy człowiek niekonfliktowy, lub (o zgrozo!) mający wyczucie (tia, mi czasem szwankuje...) dostał jakiegokolwiek minusa. Sam takowych nie wystawiam, bo jestem leniwy, a co!

Co do minusów, to mój kochany przedmówco, choć nie wiem jak się na to zapatruje administracja, ale ja widzę link w Twoim podpisie... czyżbyś sprawdzał cierpliwość moderacji?
Hehs, drogi kolego. To nie jest link, to raz. Link zawiera w sobie hiperłącze z pełnym adresem domeny na której znajduje się dana strona, a dwa - jest to oficjalna nazwa forum o całkowicie innej tematyce, więc próbuje dalej Lubię "mężczyzn" którzy przywalają się o pierdołę, byle zaczepić, ugryźć, złapać się za nieistotny szczegół, bowiem dyskusja o ogóle i nota bene clue tematu, ich przerasta. To cecha typowa dla kobiet. A o kryzysie męskości mówią w formie mitu, no no.
 
Gveir jest offline