Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2016, 23:11   #90
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Okey, okey, ludzie, zwolnijmy lekko cugle

Termin, który podałem jest najlepszą opcją, jaka może wyjść. Już tłumaczę dlaczego Ponieważ 24 moja narzeczona ma urodziny, a 27 mam rozmowę o pracę (do której muszę się przygotować i załatwić masę papierków), mój czas obecnie jest lekko ograniczony. Rzucę rekrutę gdzieś w okolicach 1-3 października, jak uspokoi mi się nieco dzień i będę mógł w spokoju siąść w pracy, napić się kawy i napisać posta <zaciera rączki>

Powód jest prozaicznie prosty. Sesja tego typu wymaga ode mnie pilnowania linii czasowej, prowadzenia jej w kilku miejscach jednocześnie (co wymaga uwagi i koka...-coli), przygotowania większości lokacji w stopniu mnie zadowalających (hue, hue, hue...) i poszlak, tych prawdziwych i fałszywych. No i kilku awaryjnych wskazówek/pomocników/dowodów, które mogłyby wyciągnąć Wasze tyłki z tych miejsc, w które zabrniecie za głęboko, bo coś gdzieś pomylicie <uśmiecha się promiennie>

Także ten, wykoncypowałem jeszcze jedną rzecz. Otóż, grupy będą 3 osobowe. I nie musi ich być 5, wystarczą 4 (brak owych "niezależnych" wąpierzy). Pewnie już to gdzieś napisałem, ale wolę przypomnieć
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline