Wątek: Globalny Terror
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2007, 23:15   #2
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
No, muszę napisać parę słów Można powiedzieć, że "odebrałem poród" autora, trochę mu pomogłem i takim sposobem urodził to, naprawdę świetne zresztą, dziecko-sesję :P Widziałem scenariusz, czytałem opisy świata i powiem wam tyle- ciągle jestem pod wrażeniem

Po pierwsze, z pewnością zainteresuje was świat. Niles ma naprawdę dobrą i rozbudowaną koncepcje świata (którą ja zresztą barbarzyńsko potraktowałem ; ) ), spójnego (o co nie łatwo!) Sci-Fi z tajemnicą, która z pewnością was zaskoczy. A do tego ma w pełni opracowany scenariusz, prawdziwie kryminalna sprawa.

Przygoda nie jest małym przerywnikiem, wydaje mi się czymś naprawdę sporym. Historia, która z pewnością nadałaby się na małą trylogię książkową. A to chyba dobrze

Cóż mi tu więcej gadać. Po prostu warto.

Pozdrawiam, Kutak bezczelnie reklamujący coś, co mu się podoba
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline