Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2016, 07:59   #66
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Fyrskar, podpis do wyłączenia

Z rzeczy oczywistych - jest post. Trochę wczoraj szukałam w internecie alternatywy dla google doca i trafiłam na takie coś jak Titanpad. Jeśli przyda Wam się to do dialogów z BN-ami, to w pierwszym poście komentarzy znajduje się link do naszego "doca". Możecie również prowadzić tam dialogi między sobą, nie bronię Byleby nie nadużywać go i żeby zamiast pomóc, nie przeszkadzał w tempie rozgrywki.

Co do sytuacji, jesteście już w wiosce, teraz chwila na odpoczynek dla postaci, jakieś rozmowy itd. W postach czas bieżący, nie zamykacie jeszcze dnia pójściem na górę. Zaczepiana dziewczynka niczego nie powie, nawet się nie odwróci od paleniska. W razie pytań, jestem do dyspozycji.

CZAS NA ODPIS - 21/09 (ŚRODA), PÓŁNOC.
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.
Layla jest offline