Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2016, 11:36   #13
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cześć,
jako że mam ustawa nakazuje mi odpowiedzieć w ciągu 3 dni na wasze pytania to to robię:

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Rozumiem że BG są więźniami w Inkwizytorskim więzieniu? Czy może miejskim?
To już zależy od Ciebie i tego “jakie są jej winy”. Od razu uprzedzam nie wezmę do sesji postaci z “N” liczbą mutacji czy zatwardziałego chaosyty.

Cytat:
Napisał Jaracz Zobacz post
Sesja brzmi mrocznie więc w sam raz na roześmianego niziołka kucharza który ma słabość do bułeczek...
Bułeczki będą wypychane spaczeniem

Cytat:
Napisał fujiyamama Zobacz post
mam świadomość że z zerowym paskiem doświadczenia moje szanse na dostanie się są gdzieś tam pod progiem wyborczy
To mi najmniej przeszkadza. Na punkty patrzę na samym końcu.

Cytat:
Gveir
Coś tam napisałeś. Coś tam przeczytałem. To coś znikło ale Ci odpowiem.
A to coś prowadzisz? Bo nie zauważyłem nawet.
A co do nazwisk. Pojawi się jeszcze Herr Flick, Lady Riveg, i Pan Hitla bez Kitla. A jak masz z tym problem, napisz książkę


Co do inny pytań pojawiających się gdzieś na PW, odpowiadam tylko na te zadane tutaj - w dziale rekrutacja.
To czy postacie będą się uzupełniać i w jakim stopniu to już zależy co mi przyślecie. Na pewno każdy wcześniej czy później będzie miał okazję do wykazania się i skorzystania z tych umiejętności, których inni mogą nie mieć.

Swoje KP przesłali:
Gerappa92
Mortarel
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline