Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2016, 23:47   #500
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
"zakonserwowany członek Taltuka" - nielicha relikwia, ale ktoś oszukał Starca - tai'atalai palą zmarłych :P .
Widocznie ktoś nie upilnował ciała zanim zostało spalone... albo po prostu Taltuk się nikomu nie przyznał że przyrodzenie mu odpadło z powodu chorób wenerycznych jeszcze za życia.

Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
Co do Starca, to- wow. Nie spodziewałem się. Teraz ten kalifat reptilian to się już nie rozpadnie, mając nieśmiertelnego wodza supermaga.
Ja też się nie spodziewałem. Teraz nie wiem czy mam się cieszyć czy zacząć się bać. Z jednej strony takie możliwości... ale jak przypomnę sobie rządy Taltuka z podobnymi cechami i co się stało z liczbą ludności w jego państwie to mi się włos na głowie jeży.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 19-09-2016 o 00:37.
Balzamoon jest offline