Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2016, 23:53   #105
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Mike
Bez sensu sztuczne wyrównywanie poziomu. Każdy wie na co się pisze i wie, żeby wampirem nie fikać na gołe klaty z łakami. Jeśli dopuści do tego to sobie na to zasłużył. Wampir ma ruszać głową, a wilkołak ma ruszać głową żeby poruszać mięśniami po spotkaniu wampira :P
Poziom będzie wyrównany mniej-więcej, co już chyba gdzieś pisałem Ale zdaję sobie z tego sprawę, że nie zrównoważę tego całkowicie, więc liczę też na dobrą wolę graczy i na to, że gdzieś po drodze zawiążą się jakieś sojusze Bo kiedyś w końcu dojdzie do tej konfrontacji między graczami, mają oni w końcu odmienne cele. Pytanie tylko: na czyich warunkach do niej dojdzie? ;> <hue, hue, hue...>

Mały UPDATE:
Poczyniłem pewne postępy w przygotowaniu fabuły, jedną linię gry mam już w większości rozplanowaną
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...

Ostatnio edytowane przez Corrick : 19-09-2016 o 00:45.
Corrick jest offline