Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2007, 00:53   #118
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Seria pomysłów jakie mnie dziś nawiedziły:

1) poprzedni rekruci Cross postanawiają zobaczyć nowy narybek
2) inna pani kapitan czy porucznik, zazdrosna o Cross i Paladine'a, robi nam piekiełko
3) starsi żołnierze postanawiają zrobić kotom chrzest
4) koszarowa mafia upatruje sobie jednego z nas (najsłabszy? niepozorny? bogato odziany? ładny i kobiecy... eee... ładnA i kobiecA, nie wiem skąd mi się to y wzięło... ;-P) i postanawia go przekonać, że będzie ich szpiegiem / chłopcem na posyłki / pod ich opieką (a opieka wiadomo, kosztuje, ciężkie czasy itp.)
5) w koszarach jest rewizja lub zdarza się apel
6) ktoś potrzebuje żołnierzy do nagłej akcji (Ty, ty i jeszcze dwóch pójdziecie ze mną eskortować tego więźnia)
7) ktoś ma wąty do Gerarda, ten spuszcza mu wpieprz a tamten ma fąfli którzy mówią, że to Gerard zaczął, więc Gerard ląduje w celi na dzionek, albo my dostajemy karny trening / obowiązki / wachtę / inne

Siódemka szczęśliwa liczba, to na tym póki co poprzestanę.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline