Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2016, 17:48   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[Pathfinder, 18+] [REKRUTACJA] Uśpieni: Koszmary mojej duszy

Ahoy!
Rekrutacja piękna nie będzie tym razem, za to treściwa i zwięzła
Jakoś tak w sesji pusto, jakieś nieszczęśliwe tekściki widzę, czegoś brakuje. Miejsca są ograniczone, samo zgłoszenie i wysłanie KP nie gwarantuje dostania się do sesji. Czy trzeba znać system? Nie trzeba. Możecie potraktować moją sesję jak Warsztaty do Pathfindera - byle warsztat pisarski, chęci i czas były na swoim miejscu

Potrzebuję graczy lubiących pisać, wcielać się w postać i ukazywać jej emocje, myśli. Nie zaczynać posta od chwili, w której ja skończyłam swój, a podzielić się spostrzeżeniami podczas podróży, która została opisana w moim poście. Tak ja to widzieć bym chciała.

O czym sesja? Już spieszę z krótkim zbliżeniem:

Sesja opowiada o grupie osób, które Przebudziły się z letargu w okrutnym mieście, przepełnionym torturami i egzekucjami, gilotyna, szubienica... Przeżyli, uciekli, stracili osobę, która im towarzyszyła. Reszta grupy przetrwała i trzyma się razem głównie dla bezpieczeństwa, no bo to jest rozsądne. W między czasie dowiedzieli się, że ... są w Piekle! Świat jest nieprzewidywalny, okrutny, nieprzyjemny i przepełniony śmiercią. Każdego co chwila spotykają okropne rzeczy, daję duże możliwości odgrywania uczuć, emocji, myśli.

Nie oczekuję esejów, ale g-doc jest dla mnie raczej ważny. Osoby wiecznie milczące nie są złe, są tylko... odosobnione Lubię interakcję. Chcę widzieć posty przepełnione emocjami, myślami, nie muszą być ogromnie długie, ale wykraczające poza linię avatara są najładniejsze estetycznie! Jednakże zdarzają się ubogie kolejki i wtedy nie ma co się zmuszać.

Postacie Graczy pamiętają ze swojego życia jakieś fragmenty, pamiętają jak umarli. Każdy z nich jest grzesznikiem, każdy ma na swoim sumieniu Grzech i ten trzeba umieścić w KP.
Co do wyboru rasy, trzeba się dogadać. Co do charakteru postaci, nie ma ograniczeń. Możesz być potwornie zły, możesz być praworządny dobry, jeśli dobrze opiszesz, czemu trafiłeś do piekła. Na przykład jedna osoba wcale nie trafiła za grzech, a za kontrakt z demonem, który zabrał mu duszę.

W sesji jest dużo bólu, cierpienia, znęcania się. Nie chce mi się już czytać, jak to ktoś już się żegna, bo dostał strzała i stracił przytomność. Będziecie często tracić, wykrwawiać się i pomału zdychać - a czy postać padnie czy nie, to już zależy od wielu czynników. Zazwyczaj staram się tak ustawiać poziom, by zachować choć minimum HP potrzebnego do samodzielnego poruszania się.


Jak zrobić KP?

Fabuła na docu, mechanika na MW. Z mechaniką pomaga Flamedancer - to bardzo cierpliwy i pomocny użytkownik, nie musicie się obawiać kontaktu z nim. Jeśli jednak ktoś bardzo nie chce, no to zapraszam do mnie - PW, GG, jestem dostępna dla graczy.

Wzoru KP nie dam, bo liczę na kreatywność
Podpowiedzi, nt tego co chciałabym widzieć?

Mechanicznie: Rasa i klasa są do dogadania, więc nie róbcie nic bez zgody, bo może się okazać, że po prostu nie pasuje. Z góry odpadają Aasimary. Level postaci 3.
2 traity i 1 drawback lub 1 trait i 0 drawbacków.

Fabularnie: Imię, grzech, historia śmierci, krótkie wspomnienie z życia śmiertelnika. Nic więcej wasza postać nie pamięta zza życia, prócz tych dwóch historii.
Dalej fajnie by było umieścić jakieś lęki, obawy, radości, fascynacje, pasje. Może barwne ciekawostki?

Inne informacje


- Jak wspomniałam, g-doc obecny.
- Częstotliwość to 5-7dni dla graczy i do 2-3 dla MG.
- Testy umiejętności trzeba deklarować.
- Nie macie żadnego ekwipunku, ani golda.
- Grzech można wybrać własny (np morderca, gwałciciel, kradzieże), ale najważniejsze, by był jeden z siedmiu głównych (w grze jest juz Lenistwo, Nieczystość, Gniew - mogą się powtarzać)


W grze występują

Asderuki - Bazylia, Tiefling (Fighter)
Hazard - Roland, Human (Witch)
Kerm - Shade, Human (Ranger)
Warlock - Theloniusz, Human (Spiritualist)

NPC:
Johanna
- Ninja, Human
(istnieje możliwość przejęcia przez chętnego gracza)
Raziel - Gunslinger, Aasimar
Rognir - Fighter, Halforc

Rekrutację potrzymam 2 tygodnie, gdyż trochę mnie nagli. Mam teraz najlepszy okres na przyjęcie graczy, ponieważ moi gracze są w małym miasteczku, które zostało napadnięte przez Anioły, które to regularnie dla zabawy zlatują do Piekła, aby się poznęcać nad "Uśpionymi" i postrzelać do nich jak do kaczek.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline