Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2016, 22:22   #51
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale sarkastycznie zabrzmiało
- Oj tam oj tam...



Cytat:
Nie chcecie?
- Ehh... Że też ten test na INT musiałas oblać... Miałaś pociągnąć gadkę o prysznicach to by się zrobiło no ten... Mokro czy co tam... A tak to pff...



Cytat:
Nef, ale jak to? To do czego Ty mnie zapraszasz?
- E tam tak stać będziesz z boku i paczać? Kopsnij sie tu do nas do kompletu



Cytat:
Waldemar trzyma berbecia, chcesz mu wywijać dwuręcznym młotem tuż przed twarzą? Do miasteczka pół mili, widać palisadę na krańcu lasu.
- Nie no trochę tak nieporęcznie by było wbijać w glebę młotem tak w powietrzu. Ogólnie chciałem dać znać na taką akcję. W detalach mogę wyrwać to coś z łap Walderma i zrobić porzadek jak Kapitan Bomba z kosmitami Nie byłem pewny czy starczy to za deklarkę czy nie to się spytałem. Bym wiedział jak poszło bym wiedział co opisać w poście
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline