Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2016, 11:32   #795
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Oh gdybym to i jak miał taką cmentarną czarownice, bo moje wieści by wam przekazała...

Tragedia panowie, tragedia. Zostałem sam w pracy - kolega z którym pracowałem dostał zapalenia wyrostka robaczkowego, a mnie dodatkowo przydzielono dwójkę nowych pracowników, ergo wszystko robię sam i jeszcze muszę sprawdzać czy ktoś inny nie nawalił. Pracuję od 8:00 do circa 17:00 i nie mam nawet czasu napisać kilku zdań na DOCu czy tutaj na forum...

Przepraszam. Postaram się jak najszybciej poprawić. Czytam to wszystko co napiszecie, nieco zazdrośnie patrząc na 17 stron rozmów Alarona i MG (czy wy dwoje nie możecie spać jak normalni ludzie? :P), także wiem co się dzieje. Będę walczył!

I jeszcze raz przepraszam.
 
Evil_Maniak jest offline