Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2007, 15:57   #6
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Jak dla mnie, niektórzy mogą mieć chęć spersonifikowania bardziej swojej broni i stylu walki - np że to nie jest jakiś tam sobie sztylet, tylko dirk, którego obrazek tu mamy i dzięki temu łatwiej go sobie wyobrazić i wyobrazić sobie jego użycie. Poza tym właśnie ilustracji pokazujących bronie dosłownie nie ma zbyt wielu w podręcznikach - na przykład nie wiedziałem przedtem jak właściwie ma wyglądać łamacz mieczy Manewry są dosyć standardowe, widziałem podobne w Wiedźminie, ale myślę, że mogą być przydatne, jeśli podczas walki gracze i MG będzie pamiętać o ich stosowaniu.

Co do oceny, to pojawiło się parę literówek, pomysł według mnie dosyć dobry, ale przydatność może być kwestionowana. Nie gram w I ed Warhammera, więc nie mogę się na jej temat wypowiedzieć.

PS: Jak dla mnie to miejsce jest raczej w porządku, choć możnaby też umieścić w rozmowach o Warhammerze, ale tam nie ma możliwości oceniania. To, że w postaci PDF-a to żadna różnica moim zdaniem.
 
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem