Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2016, 20:07   #27
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Gveir, nie rozumiem dokładnie o czym piszesz.
Żeby nie było, że się uczepiłam, po prostu tylko Ty na razie trzymasz wątek tematu

Chcesz, czy nie chcesz rpg? Bo smutna żaba bardziej by mi pasowała do niechęci zobaczenia systemu w smutnym, żabim Age of Sigmar

3ed czego? Rpg zrobiło Fantasy Flight Games i jestem przekonana, że to oni odpowiadają za planszówkową otoczkę. GW najpewniej zdało się na profesjonalistę, który wypluł na rynek bardzo popularne Dark Heresy.

Warhammer Quest: Silver Tower to druga edycja Questa. Toczy się w Epoce Sigmara, dlatego spekuluję, że 4ed rpg jest w drodze. Na razie czytałam pozytywne opinie o Silver Tower, obijające się nawet o stwierdzenia pokroju "najlepszy dungeon crawler w jakiego grałem". GW jednak gry robić umie, a że przy tym jest niekoniecznie fajnym wydawcą... to już inny problem.

Niestety, klimat bohaterów wieje... tandetą. To nie ten sam Warhammer, jakiego polubiłam i czuję teraz ten sam ból, co fani jedynki, kiedy wychodziła druga edycja
 
kinkubus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem