Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2016, 20:59   #28
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Właśnie! Brakowało mi tego słowa "Silver Tower". Dungeon Crawlery powiadasz. Czy Labirynt się do tego zalicza? Bo to świetna gra swoją drogą.

Smutna żaba była reakcją na informacje o tym jak zakończył się End of Times i powstał Age of Sigmar. Inną reakcja było to, co zobaczyłem przy prezentacji 3ed.
Szczerze powiedziawszy, jakoś średnio wyobrażam sobie możliwości stworzenia 4ed whrpg. Świat został zniszczony, bitewniak ogranicza się do rajdów armii Sigmara w celu odbicia światów (swoją drogą, zdziwiło mnie wyjaśnienie pochodzenia Wiatrów Magii) i walki z Chaosem. Zawęża to możliwości w wolności bohaterów co do samostanowienia. Zagrasz Stormcasterem? Serio? Półbogiem o wyglądzie Space Marines? Czy innymi frakcjami? Gdzie, w jakiejś kampanii? Mam dzikie wrażenie, że może to przypominać 40k czyli W 41 milenium istnieje tylko wojna! co niejako upodobniłoby 4ed do Only War czy Deathwatch. Mam na myśli, że tworzysz postać i 99% czasu to udział w jednej, wielkiej wojnie. Czy to jako szeregowy gwardzista, który lata w mundurze, w śmiesznej kamizelce flak z laserową latarką czy żywym czołgiem gołymi pięściami mordując hordy Tyranidów, bo przecież boltery są dla ciot
 
Gveir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem