Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2016, 22:54   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Nami i Flam

- Ok podumałem. A Predator? Dałoby się zrobić? No jak tam są jakies profesje to pewnie jakiś łowca, myśliwy czy inny ninja. Co do ciała no to nie wiem czy pod coś tam by się wpasowywał. Może jakiś mutant czy demon. W sumie Piekło to chyba różni tam się kręcą. Sprzętu nie ma na start ale chyba w fantasy mogło by się dać skompletować taki predziowy. Na a po umsach to głównie walka i skradanie tak w skrócie. Z zachowania wiadomo, polowania, pojedynki i trofea. To jak? Przeszłoby takie coś? Bo chyba jedna z niewielu sesji gdzie można by zagrać Predziem Chciałby zagrać Predatorem a pod co to w KP z mechy by podchodziło to jestem do ugadania.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline