Wątek: Globalny Terror
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2007, 19:40   #14
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
To jeszcze ja i dalej mam pytania
1) Czy Sędziowie noszą broń?
2) I takie trochę bardziej ogólne: Jak wyglądał przebieg wojny? Nie pragnę kalendarium, nie przeginamy - ale interesuje mnie, gdzie toczono walki i właściwie kto uważany był za terrorystę. Zakładając np że to Arabowie, podejrzewam społeczną niechęć do miodowo-skórych. A może już wszyscy zostali ekterminowani? I właściwie ci "silni" mieszkający obecnie w USA to wielka mieszanka etniczna (którą zresztą Ameryka zawsze była...) spowodowana emigracją czy nie zauważono nagłego napływu ludności podczas wojny?
3) Godzina policyjna obowiązuje Sędziów? (Zakładając, że legitymację przykleją sobie na czole, żeby można ich było rozpoznać )

Przepraszam, że zadaję tyle pytań, ale porządne umiejscowienie postaci wymaga informacji (a raczej moja postać wymaga dopracowania i to jej bardzo pomoże) i z góry dziękuję

PS. Niles, co to ma być za uśmiech ? Czy mam się bać?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 18-05-2007 o 20:16.
Latilen jest offline