Wątek: Powergaming
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2016, 17:30   #25
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Ze zwierzęcym towarzyszem fakt. Jednakże
Cytat:
Nosząc lekki pancerz lub nie nosząc żadnego, tropiciel może walczyć dwoma orężami, tak jakby posiadał atuty Oburęczność i Walka dwoma rodzajami broni. Traci tę premię, jeżeli nosi średni lub ciężki pancerz lub używa dwuręcznej broni (np. miecz dwuostrzowy)
I choć nie mam zamiaru jakoś przesadzać z optymalizacją (ten tropiciel będzie też użyteczny dla mnie fabularnie, poza tym min/max łatwiej byłoby na oburęczność) to zastanawiam się nad jedną rzeczą: ponoć lepiej brać parzyste klasy na dokładkę do Warblade'a? Jak wezmę dwa poziomy trepa to stracę mniej z czysto warblade'owskich zdolności, niż biorąc jeden?

Edit: Jak słowiańsko to musi być koń. Mamy 300 SZ na starcie. Chcę kupić konika do klimatu głównie, niech mnie też dowozi na miejsce walki i służy do wyścigów i występów (w stylu szpanu Kmicica przed Radziwiłłem). Za konia z więcej niż jedną kością życia płaci się więcej tak? Nigdy nie interesowałem się rumakami w dedeczkach, a chcę kupić porządnego rumaczka
 

Ostatnio edytowane przez Aramin : 24-09-2016 o 17:53.
Aramin jest offline