Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2016, 17:48   #17
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Dziekuje za nazwanie mnie betonem i ulliego bo tak taka jest wlasnie charakterystyka tej rasy.
Sa z kazdej miary betonem i to w kazdym aspekcie zycia, zapatrzonymi w tradycje w przodkow i uwazaja ze nie ma potrzeby zmieniac niczego co sprawdzalo sie od stuleci i dalo przetrwanie ich rasie.
Robia wszystko na wzglad przodkow i tak jak oni.
Jak i zabojcy ida na wzor pierwszego ktory kroczyl ta sciezka.

Ja wiem ze zawsze znajda sie ludzie ktorzy zabojce ubrali by w gromilowa plyte, dali mu armate pod pache, ozenili krasnoludke z zabojca badz wrzucili kult slaanesha do Zhufbaru.

Ale sorry mozecie zaklinac rzeczywistosc ale to nie ten system nie ta rasa.

Jak tu Leon probuje ze swietym oburzeniem udowadniac rozdajac przy tym neg repy .


Ode mnie EoT.

Jak dla mnie to z krasi mozecie nawet zrobic driady jak wam na to wyobraznia pozwala.




Co do wiadra jak juz wspominasz o swietym oburzeniu jakie w tobie rodzi moja opinia na temat tej postaci to wklej ja by kazdy wiedzial o co chodzi i jak ja ocenilem.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 24-09-2016 o 18:11.
PanDwarf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem