Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2016, 09:54   #112
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Leoncoeur
ustalasz jakis limit na wykupienie pokolenia?
10-11 pokolenie.

Cytat:
Napisał Mi Raaz
Jaki w takim razie koszt wykupu darów? Bo podręcznik przewiduje tylko pierwszopoziomowe dary za 7FB.
Dary rozliczamy jako poziom daru x3 dla klanowych, poziom daru x5 dla pozaklanówek . BTW, 188 strona w podręczniku wyjaśnia kwestię wykupywania darów

Cytat:
Napisał Mi Raaz
Czy można jak u wampirów zamiast 3 darów pierwszego poziomu wydać kropy na dary pierwszego, drugiego i trzeciego poziomu?

Jak z ograniczeniami plemiennymi? Mogę wybierać tylko z puli darów dla mojego plemienia i patronatu?
Jeśli chodzi o ograniczenia plemienne, pozostajemy przy nich, przynajmniej dla pierwszego poziomu Jeśli zaś chodzi o kwestię darów pierwszego poziomu, zostajemy przy 3 darmowych.
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline