Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2007, 21:26   #3
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
Witam

No nie sądziłem, że powiem to tak szybko, ale zgadzam się tu z Arango w 100%.

Moim zdaniem postać, w którą tchnęliśmy życie należy do nas. MG jest wszystkim poza naszą postacią, praw do niej nie nabywa nigdy, bo nabycie ich łączyłoby się z wyeliminowaniem gracza z gry. Czym innym jest natomiast wtórne wykorzystanie postaci przez MG w innych sesjach, czy kampaniach. Ciężko jest mi się zgodzić z taką sytuacją i to nie dla tego, że jestem „wredny” i mówię nie takim zabiegom, nawet przystanę na niektóre wyjątki. Już tłumacze, o co mi chodzi wymieniona wcześniej dusza postaci może być wypiętrzona na zewnątrz tylko przez kogoś, kto ją stworzył. Dlaczego, a no dlatego że tylko ta osoba potrafi ukazać realne zachowanie swojej postaci, bo to ona ją „wymarzyła”. Można natomiast uzgodnić jej krótki „występ” w sesji, ale trzeba uprzednio zapytać jak by zachowała się dana postać w pewnych sytuacjach, jakie będą miały miejsce na sesji osoby, która ją stworzyła. To by było na tyle z mojej strony jak na razie.

Pozdrawiam Radosław
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem