Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2016, 02:09   #150
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Henry
Ruszyliście na górę zanim weszliście na poziom mostka w stronę rufy przebiegło paru członków załogi, najwidoczniej planują opuścić znajdującą się tam motorówkę i porzucić okręt. (taka motorówka jest warta parę niezłych gamblii...) Nastąpiła krótka wymiana ognia w trakcie której dwóch twoich ludzi oberwało (waszq odpowiedź była mniej efektywna) kiedy dostaliście się na poziom mostka okazało się że drzwi prowadzące od tyłu do mostka są zabarykadowane, pozostaje ich sforsowanie (tylko czym?) albo spacer po galerjce i wejście na mostek od przedniej, przeszklonej części. Kiedy tak stoicie kontęplując zamknięte drzwi (i słuchając jak dźwig z motorówką budzi się do życia) przybiega druga grupa. Od środka słychać strzały z broni automatycznej co sugerowałoby że grupa która atakuje wewnętrznymi schodami natrafiła na opór.

Craig, Denton
Opatrunek może nie był najczystszy ale wygląda na to że spełnił swoje zadanie zatrzymując krwawienie i tym samym tymczasowo rozwiązując najistotniejszy problem.

Devlin
Z maszynowni nie dało się nadać komunikatu na cały statek ale udało się dodzwonić na mostek, kiedy twój rozmówca wysłuchał jak się przedstawiasz zapanowała cisza, długa cisza a potem padło
-Czego chcecie?

Krewny Mauricio wyglądał na żylastego starszego pana pokiwał głową kiedy przedstawiłeś się kim jesteś i uścisnął ci dłoń.
-Eduardo. Powiedz mi Michael, ugryzła cię kiedykolwiek martwa pszczoła?Na pytanie o stan techniczny wyraźnie się ożywia i zaczyna opowadać:
-Lewy silnik niedługo wykorkuje, mówiłem wiele razy ale nikt się tym nie przejmuje, zresztą ja się znam na kutrach tak wielkiej maszyny wcześniej nie remontowałem więc nawet nie wiem czy jakbym miał cześci to dałbym radę. Paliwa jest mało nie wiem dokładnie ile bo wskaźnik w maszynowni szwankuje. Macie może piwo?
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline