Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2016, 12:07   #32
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał chaoswsad Zobacz post
Zgłaszam się z typowym zbirem - oprychem, a w dodatku człowiekiem

To całkiem prawdopodobne, że taki się znalazł w więzieniu. Mam nadzieję, że realizm sytuacji trochę mi pomoże się dostać do sesji, mimo niedomiaru zielonych kryształków z expem

Co do mechanicznej karty, czekam na staty i w sumie adres email MG, bo znalazłem takie, które tylko w pliku mogę przesłać. Jak jest jakaś łatwiejsza w share'owaniu to proszę o info
Otwierasz dokument, ewentualnie google dock i piszesz. Dużo do napisania nie ma. Ot te wszystkie bajery jak imię wiek, kolor oczu, wzrost ipt. Resztę w listach normalnie staty, umiejętności, zdolności. I tak to wszystko potem ląduje w panelu gracza na sesji więc nie ma co sobie karty załatwiać.
 
Asderuki jest offline