Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2007, 13:08   #24
Khalida
 
Reputacja: 474 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Spojrzała niechętnie na meżczyznę i już miała odpowiedzieć gdy szaman zaczął bełkotać coś o butach. Wzdrygnęła sie, troche z przestrachem, trochę z obrzydzeniem i odsuneła sie od niego najdalej jak mogła, ale cały czas w zasięgu cienia. Przez to usiadła jeszcze bliżej drugiego z jej nowych towarzyszy. Spojrzała na niego ostro, po czym powiedziała to, co chciała powiedzieć przed chwilą.
-Bóg jest, to oczywiste. A to co stało się ze światem to tylko i wyłącznie wina ludzi. -uklękła, złożyła razem ręce na kolanach -Bóg jest miłosierny, kocha nas! I w przejawie tej miłości dał nam, ludziom, wspaniały dar, wolną wole! Nie uczynił nas swoimi zabawkami, nie uczynił nas niewolnikami, pozwolił nam samym decydować o własnym losie, o własnym życiu. Nie znaczy to że ans porzucił! Czuwa nad nami cały czas, nagradzajac za dobro, każąc za zło. Jest sprawiedliwy i nie uczynił nam krzywdy. To my, ludzie, odwróciliśmy sie od niego. Zapomnieliśmy o nim, zajęliśmy sie doeczesnością. To my uczyniliśmy ten świat taki, jakim jest! Nie wolno ci Go za to obwiniać, bo Jego winy w tym nie ma! On cały czas jest z nami, i czuwa nad nami, ale czeka, aż ponownie zwrócimy do Niego swoje serca! - mówiąc to jej twarz pojaśniała, wykwitł na niej uśmiech, jej oczy zapatrzyły się gdzieś w dal, a dłonie splotły się mocniej.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline