Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2016, 09:11   #104
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Tupik mógłby spróbować doskoczyć. Choć mam pytanko czy ten czar lewitujący dałby rade go unieść ?

Bezpieczniej byłoby go do otworu dolewitować, a przynajmniej ubezpieczać jakoś przed spadnięciem.

Poza tym mam pewien pomysł jak można byłoby ułatwić ów skok . Ork i Rathan , albo Jusron ( które silniejsze ) mogliby podłożyć ręce i wybić halflinga do góry . Wolałbym test oprzeć na własnej zręczności niż waszej sile, choć wykorzystac ową siłe do ułatwienia testu. Alternatywnie z waszych ciał zrobić swoisty podest, wyskocznie po której Tupik przebiegnie i się wybije do góry. Skoczyć w dal jest łatwiej niż do góry...

trzeci wariant - może i najlepszy, to wrócić do najbliższej zapełnionej celi i uwalnic skazańców pod warunkiem że doskoczą do dziury i otworzą pomost ( w zasadzie i tak zamierzam sie wrócić i uwolnić kilku jeńców , choć myślałem że zrobie to po otwarciu kładki , żebysmy mieli zabezpieczoną drogę ucieczki przed ewentualnym nadejściem strazników. bo jak przebiegniemy przez kładkę i ją podniesiemy to żaden straznik raczej nie zaryzykuje takiego skoku za nami do okiennego otworu.

Nie zaszkodziło by też go oświelić jedna z pochodni - czy ta lewitacja ma nieskońćzoną ilość rzucań?

Skok jest na siłę czy zręczność?
 
Eliasz jest offline