Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2016, 10:03   #4
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Dziękuję za podzięki!
Kłaniam się i gratuluję chęci napisania tego wszystkiego.

1) Mechanika. Nic prawie z tego nie rozumiem. Da się to jakoś obejść, czy trzeba przeczytać podręcznik?

2) Sesja bardziej o postaci, czy o śledztwie? W ogóle jest to śledcza sesja? Bo jest jestem bardzo słaba w te klocki (co zapewne odzwierciedliłabym w postaci)

3) Jak bardzo trzeba (i czy) znać świat? Ja tak trochę i wyrywkami. Kolega zbierał Necronów, to się o nich nasłuchałam najwięcej.

4) Mamy grać członkami Inkwizycji, nawet, jeżeli nie jesteśmy bezpośrednio z nią związani, tak? Zostaniemy doń wcieleni, bez dyskusji, takie założenie sesji?

5) Zrozumiałam, brak adeptów, ale czy można by zagrać fanatyczną (kochającą Imperatora ponad wszystko) ex-adepta sororitas, która została wydalona z organizacji i trafiła do zakładu bez klamek, ponieważ była zagrożeniem dla własnego oddziału? Na razie nie wiem jak ująć to w postaci, żeby miało ręce i nogi (tj. żeby wypuścili ją z wariatkowa), ale pomyślę, jak dostałabym zieloną lampkę.

Jeżeli odpowiedź na któreś z powyższych znajduje się w tekście, to przepraszam, mam pamięć rybki akwariowej.

Idę coś zjeść.
 
kinkubus jest offline