Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2016, 10:20   #82
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
piszecie co chcecie robić, a ja już ogarnę tury. Z doświadczenia forumowego wiem, że jakiekolwiek systemy "jeden post = jedna tura", nie sprawdzają się w rozgrywce PBF, gdyż prowadzą w skrajnych przypadkach do tego, że jedną walkę rozgrywa się kilka miesięcy

Dlatego też piszecie ogólnie co chcecie robić, a ja to jakoś tam ubieram mechanicznie itp. starając się możliwie jak najlepiej uwzględnić waszą wolę oraz to w jaki sposób byście postąpili w kolejnych turach. Dzięki czemu jedna walka to zawsze post lub dwa.

Szanse na powodzenie w wyniku użycia PS wynikają z waszych statystyk, po prostu powtarzam nieudany test w oparciu o wasze cechy. Jak ktoś zaznacza że w danej walce chce wykorzystać PS to ja też modyfikuję to o okoliczności danej walki. Nie wydam waszego PS w sytuacji, w której nie będzie się wam to opłacać (np. powtórzenie nieudanego parowania w sytuacji, gdy cios nie zada obrażeń, albo zada niewielkie obrażenia).

Wykonam testy, rzuty na obrażenia itp. i zobaczę jakie konsekwencje z tych rzutów płyną. Jeżeli uznam, że bardzo poważne, to zastosuję PS nawet w sytuacji, w której gracz o to nie prosił, ale ja uznałem, że opłaca się zastosować PS.

Czasem mogę tez się skontaktować z graczem na PW, zanim dodam post i poinformować go o sytuacji i zapytać, co chce zrobić.

Tak to wygląda od kuchni To jest PBF, wiec raczej skupiamy się na fajnym poście, a mechaniką nie trzeba się az tak przejmować, ja ją odwalam za was
 
Mortarel jest offline