Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2016, 19:13   #6
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Podobają mi się siostry, ale taka zwykła brzmi trochę nudno. Do tego obawiam się, że nie znam Warhammera 40k wystarczająco dobrze, żeby móc zagłębić się w taką postać archetypiczną (a z tego co rozumiem, Sororitas takie są, bo wymaga tego od nich doktryna). Miałam na myśli postać "fanatycznie-niebezbieczną", nie może się doczekać strzelania do heretyków, wybiega przed szereg, łamie formację, w ferworze walki nie słucha rozkazów. Wszystko w imię Imperatora. Widziałam tam dobre wady, jak "utracone stanowisko" czy "znienawidzony przez organizację", co pasuje jak ulał.

Cóż... inny pomysł mi się nasunął wcześniej, ale będę dopytywała, dopóki usłyszę kategoryczne tak lub nie

Na razie się nie speszę, myślę konceptualnie, dopóki nie pojawi się większa ilość chętnych. Karta wydaje się wymagać sporo pracy, więc uważnie gospodaruję czas
 
kinkubus jest offline