Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2007, 15:33   #32
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Dzięki chłopaki. Yankes, mam nadzieję, że nasza współpraca jednak potoczy się bez problemów; pomimo mojej nieznajomości systemu. Kokesz powiedział mądrą rzecz- o Warhammerze mogę się dowiedzieć wiele zarówno na forum jak i od was, nie? W końcu jesteście maniakami i będziecie korygować moje błędy. A Młotek nie może być znowu aż taki bardzo trudny- myślę, że poznanie systemu zajmie mi do dwóch tygodni.
Btw. kiedyś mistrzowałam w sesji całkowicie opartej na żeglarstwie. Co prawda było to DnD w wolnym przekładzie, ale zawsze coś To był właściwie storytelling o walkach na morzu, poszukiwaniu skarbów, piratach i wysadzaniu portów; z małą ilością machaniki (k%, testy ryzyka itp.) Chciałam pokazać moim kumplom z braci żeglarskiej co to jest takiego RPG. I zrobić to na warunkach i rzeczach jakie rozumieli i znali najlepiej. Myślę, że to niezłe referencje.
Zresztą, mam niejasne wrażenie, że ktoś z referencjami w tym temacie zawsze się przyda, bo- bez urazy- filmy i książki to niestety nie wszystko. A gafę palnąć jest bardzo łatwo. I to taką brzemienną w skutkach.

P.S. Zapowiada się miła współpraca.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.

Ostatnio edytowane przez Discordia : 19-05-2007 o 15:35.
Discordia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem