Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2016, 12:47   #81
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Asmo, ty to przede wszystkim powinieneś zainteresować się tym, co pisałam w komentarzach, bo po fragmencie z doka wnioskuję, że nie czytałeś lub nie pamiętasz

Pomogę Ci:

Cytat:
Napisał Nami
Nowi gracze podróżowali wspólnie do tego miejsca. Nie muszą się znać dobrze, to była podróż o przetrwanie, bo w grupie łatwiej. Więc znacie swoje imiona, zdolności - siebie dobrze znać nie musicie, ale fajnie będzie jak w poście nieco opiszecie swoją postać - jej typowe zachowania, wygląd, postawę wobec niebezpieczeństwa innego osobnika z grupy (np w zależności od sympatii pomaga, albo pomaga każdemu czy też nikomu, bo najpierw woli sobie samemu).

Jeśli chcecie by ktoś z was znał się lepiej, to dogadać możecie. Uciekliście wspólnie z miasta, w którym polityka była podobna jak w mieście, z którego uciekli moi gracze. Jedyna różnica jest taka, że "starych graczy" gnębiono i torturowano by na końcu dokonać egzekucji, zaś wy żyliście w mieście gdzie wykorzystywano was do obrzydliwej pracy w zamian za kawałek gleby do spania i spleśniały chleb.
Przykładowe prace to: czyszczenie sali tortur z fekaliów, torturowanie innych Grzeszników, sprzątanie po zabawach demonów (krew, sperma, zwłoki), usługi seksualne (każdemu bez wyjątku co tylko chce, wliczając wszelkiego rodzaju fetysze i obrzydlistwa), praca przy budowach (4h odpoczynku, bicie batem, znęcanie się, harówka do upadłego). Możecie wymyślać wiele okrucieństw i niesprawiedliwości. Miasto to przypominało metropolię zbudowaną z metalu, wszędzie smog, smród, szarość, brud i ubóstwo. Jedynie demony pławiły się w luksusach i żerowały na cierpieniu innych.

Mam nadzieję, że pomogłam i czujecie się ciepło przyjęci <3


PS: No i zawsze mogliście znać kogoś z poległych tutaj w ty mieście ludzi~
PS2: Doszły was plotki w metropolii, że istnieje "Miasto Uśpionych" i tam zmierzaliście
W dodatku jestem święcie przekonana, że pisałam, że ta książka co Bazylia przeglądała, to jedna jest Twoja (ma tam zaledwie dwie kartki z zaklęciami) a druga Kaabiego (który sobie robił notatki o faunie i florze).
No i znalazłam o tym tekst w komentarzach:

Cytat:
Napisał Nami
Dwie księgi na półkach - jedna to zapiski Kaabiego, na temat fauny i flory, które spotkał w piekle. Druga, to kilka kartek z księgi zaklęć, jakie udało się zdobyć Jarredowi.
Plan, na którym się znajdujecie, to zdecydowanie plan Piekielny. Nie jest on jednak tak dobrze znany, gdyż mało kto z tych, co tutaj przybyli, wyszło stąd. Dlatego też znane powszechnie informacje mogą okazać się błędne.


Gerappa - w sumie to co napisał Flame to mniej/więcej wystarczy. Uśpieni to takie marionetki bez świadomości, woli i rozumu.
Osoba przebudzona z takiego stanu, jest 100% Grzesznikiem - czyli osobą taką, jak inni, którzy trafili do piekła, więc bez wątpienia nie może być Demonem na sługach Pana Piekielnych Ostępów (ale żem nazwę strzeliła!)
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline