Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2016, 17:56   #28
Kivan
 
Kivan's Avatar
 
Reputacja: 1 Kivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znanyKivan wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Mi to tak wytłumaczono, że chodzi głównie o wskazanie cech charakterystycznych tej planety, z czego potem są dwie umiejki.

Możliwe opcje masz w poradniku do tworzenia.
Dziękuje.

Cytat:
Napisał Baird
Kivan w mojej karcie jest lista ważniejszych planet z moich okolic, jeszcze nie pełna, ale możesz się nimi posiłkować.
Popatrzę i się zastanowię. Dzięki również.



Kolejne pytanie:

Na events wylosowałem:

Cytat:
6 - You are assigned to an assault on an enemy fortress. Throw Melee or Gun Combat 8+ and gain Tactics (military) or Leadership if you succeed. If you fail, you are injured and lose 1 point from any physical characteristic.
Wybrałem rzut na Gun Combat (Bo posiadam Gun Combat - 0)

Rzut: 2d6 = 7

Pytanie jest następujące, czy to jest zwykły test umiejętności Gun Combat (7 + 0 = 7), czy to jest test na atak (Co by oznaczało, że dodaje jeszcze modyfikator z DEX)?


Jeszcze jedno pytanie:

W waszej instrukcji pisze, że Army /Navy/ Marines może rzucić dodatkowo na Comission. Natomiast podręcznik twierdzi, że można rzucić albo na Advancement, albo na Comission. To jest Wasza intencjonalna zmiana zasad? Której wersji się trzymać?
 
Kivan jest offline