Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2016, 14:31   #409
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Molkar:

Link do całego udostępnionego folderu:
https://drive.google.com/drive/folde...Uk?usp=sharing

Linki do waszych gdocków i KP przesyłałem przez PW

Snake:

Tak, zasada miałaby być opcjonalna. Niektórzy mogą się bardziej angażować jeśli mogą sami rzucać. Masz tez racje z tym że gra się wydluży ale chyba tylko na początku, zanim się dotrzemy.

Mogłoby to wyglądać tak że opisujesz wszystko co chcesz zrobić i jak do słow, np : "i ruszył" a wtedy ja wysyłam ci widełki. Następnie ty kończysz posta z efektem jaki dał ci rzut. W sensie że nie musisz mi pisać osobnej wiadomości z tym co cchcesz zrobić a później jeszcze raz to samo tylko do posta. Dodatkowo jesli chcesz coś zrobić to musisz się ogarnąć od razu po napisaniu mojego psota, bo jak dwie godziny przed terminem się obudzisz to może być już za późno. Poza tym nie zawsze takie coś jest do zrobienia, czesciej efekty waszytch działań opisiwął bede w swoim poście. Ale czasami piszecie do mnie na PW czy da się zrobić to i to, i teraz zamiast odpisywać tak lub nie, czy samemu rzucać, podawałbym wam widełki Nie zawsze muszą być tak rozbudowane. Rozumiesz moja idee?

Aczkolwiek, do niczego nie zmuszam, tylko pytam czy może ktoś by chciał. W takiej czy innej formie

A i jeszcze co do Twojego posta. Napisałem gdzieś że oni są gdzieś niżej?
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline