Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2016, 12:20   #137
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Layla Zobacz post
Niestety nie mam dobrych wieści. Zupełnie niespodziewanie dostałam wczoraj wymówienie z pracy i będę musiała skupić się na szukanie nowej, przez co w ogóle nie mam teraz głowy do grania, pisania, RPG i innych rzeczy. Nie chciałam Was zostawiać z domysłami, co się stało, że nie odpisuję, więc jak tylko moja sytuacja się unormuje, wrócę i dokończymy obie sesje, a teraz mogę Was tylko przeprosić, no i jak na razie podziękować Wam za wspólną zabawę. Prowadziło mi się naprawdę super, a Wy jesteście fantastycznymi graczami! Raz jeszcze przepraszam i do szybkiego popisania, mam nadzieję
Powodzenia w szukaniu pracy, Laylo! Wracaj szybko i znajdujmy wilkołaka, który morduje tych biednych ludzi...
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline