Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 11:05   #1
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Amnezja [autorski]

Budzisz się na glebie w obcym Ci miasteczku.Twarz obolała od wpijających się w nią kamyczków.Dookoła Ciebie postacie,również właśnie się budzą.Zdajesz sobie sprawę z tego,że jesteś na jakimś rynku.Cokolwiek Ci się przytrafiło,przytrafiło się tu wszystkim.Ale gdzie wy właściwie jesteście? Im bardziej próbujesz to sobie przypomnieć,tym bardziej okazuje się,że na prawdę mało wiesz.Na Bogów!! Jak Ty właściwie masz na imię ??

Witam wszystkich.Chciałbym wszystkich zaprosić do swojej gry.Jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.Nie lubię numerków,więc nie będę korzystał z żadnego systemu.Gra będzie się opierać na odgrywaniu postaci i na opowieści.

Jeżeli chodzi o świat w którym przyjdzie wam żyć i umierać to będzie to (prawie)typowy świat fantasy z elfami,goblinami,smokami itd.

Rasy dostępne graczom:Ludzie,Elfy,Krasnoludy,Niziołki,Orki i wszelkie ich mieszanki.

Jeśli chodzi o klasy i zawody ( jak zwał,tak zwał ) - Każdy sam wymyśla sobie co jego postać umie robić najlepiej.Jestem na to otwarty.

Mimo,że liczb i poziomów jako takich tutaj nie ma , to postacie zaczynają na raczej niskim stopniu zaawansowania (sam na smoka nie wyskoczysz).

Bohaterowie nie pamiętają swojej historii,więc z tegoż powodu nie musicie jej opisywać . Chciałbym jednak,żebyście opisali przynajmniej z grubsza charakter postaci,jej temperament,przekonania itd. Nie ma potrzeby rozpisywać się na ten temat , bo charakter postaci poznamy przecież dogłębnie w trakcie gry.

Potrzebuję 5-7 graczy ( na pewno nie więcej niż 10 ) . Wybiorę te postacie,które najbardziej przypadną mi do gustu . Nie będę was dzielił na grupy . Termin ogłoszenia wyników rekrutacji będzie zależał od zainteresowania grą , czyli ogłoszę go później .

Wydaje mi się , że to już wszystko . Na ewentualne pytania chętnie odpowiem.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 20-05-2007 o 11:08.
Mal jest offline